Wypróbuj ZW3D CAD/CAM i zapomnij o wysokich kosztach subskrypcji i szkoleń
ZW3D

Wypróbuj ZW3D CAD/CAM i zapomnij o wysokich kosztach subskrypcji i szkoleń

Jesteś użytkownikiem programów CAD/CAM? A może ponosisz z tego tytułu koszty związane ze subskrypcją i szkoleniami? Wypróbuj ZW3D i zapomnij o kosztach subskrypcji i drogich szkoleń! Wystarczy, że kupisz nawet podstawową licencję ZW3D CAD/CAM, a otrzymujesz DOŻYWOTNI dostęp do pomocy technicznej. Sprawdź koniecznie, co to za program i dlaczego warto!

ZW3D, czyli program CAD/CAM 3D zaprojektowany po to, by wspierać cały proces rozwoju produktu!

Jeśli korzystasz z tego programu to pewnie wiesz, że jest wyjątkowo przydatny i często użytkowany w celach profesjonalnych. A dlaczego wspiera specjalistów różnych branż i wspomaga tworzenie produktu? Ten program umożliwia przeprowadzenie przez cały proces produkcyjny. Można śmiało stwierdzić, że dzięki niemu zrealizujesz swoje cele od pomysłu, aż po dokumentację i wykonanie na obrabiarkach sterowanych numerycznie. 

Co ważne, program można pobrać już teraz, a 30 dni na testowanie otrzymać zupełnie za darmo. 

Na czym polega funkcjonalność ZW3D?

Ten program oferuje szereg modułów umożliwiających chociażby modelowanie części i złożeń, a także tworzenie płaskiej dokumentacji technicznej oraz rysunkowej. Ponadto wspomaga projektowanie elementów tłoczonych i wtryskiwanych.

W tym programie intuicyjnie przejdziesz przez wszystkie operacje związane z inżynierią odwrotną, projektowaniem elementów z blach, symulację ruchu, a także szybką obróbką do 5-osi.

Ogromnym atutem działania ZW3D jest kompatybilność z niemal wszystkimi systemami CAD. To ważne, bo znacznie podnosi funkcjonalność całego oprogramowania.

Co ważne? ten program obsłużysz nawet bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Dzięki samouczkom wbudowanym w środowisko ZW3D oraz dostępnym materiałom szkoleniowym opanowanie programu jest szybkie i łatwe. To ważne, dla lepszej optymalizacji pracy Twojego zespołu.

Kupując podstawową licencję ZW3D CAD/CAM masz pewność darmowych szkoleń, webinariów i dostęp do forum ZW3D.

Zaufaj naszemu zespołowi specjalistów. Posiadamy 22 lata doświadczenia! Podeślij zapytanie ofertowe, a na pewno na nie odpowiemy: https://www.zwcad.pl/cennik-zwcad/zapytanie-ofertowe.html


Artykuł sponsorowany

zw3d
Udostępnij:
Wypróbuj ZW3D CAD/CAM i zapomnij o wysokich kosztach subskrypcji i szkoleń
Napisane przez
Poradnik Inżyniera
Co myślisz o tym artykule?
0 reakcji
love
0
like
0
so-so
0
weakly
0
0 komentarzy
Najnowsze komentarze
  • Najnowsze komentarze
  • Najlepsze komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Prawa zastrzeżone Pi Corp sp. z o.o. copyright 2020-2022