ZWGeo - narzędzie jakiego potrzebujesz
okno programu ZWGeo

ZWGeo – narzędzie jakiego potrzebujesz

Firma Usługi Informatyczne Szansa jest wydawcą nakładki do pracy z mapami. Nakładka ta znacznie usprawnia pracę każdego, kto na co dzień wykorzystuje mapy na zaawansowanym poziomie. Poznaj funkcjonalności ZWGeo i co zyskasz, decydując się na zakup już dzisiaj.

Czym jest ZWGeo?

Nakładka ZWGeo jest zbiorem narzędzi, których zadaniem jest znaczne przyspieszenie i usprawnienie pracy z mapami cyfrowymi. Dodatkowo świetnie sprawdza się we współpracy z podkładami rastrowymi i importując oraz eksportując współrzędne.

We własnie wydanej wersji ZWGeo znalazły się liczne udogodnienia, które pozwalają na sprawną automatyzację oznaczeń siatki krzyży czy rurociągów. Co więcej, wprowadzono także moduł do obsługi geoprzestrzennej. Nakładka umożliwia pobieranie rzędnej terenu z serwisu GUGik, a następnie wyświetla WMS-y i pozwala na import i eksport danych geoprzestrzennych.

Dla kogo jest ZWGeo?

Dzięki nakładce program ZWCAD jest znacznie lepiej do przystosowany do pracy na mapach, co powiększa grono jego odbiorców o wszystkie osoby związane z branżą geodezyjną, jak również urbanistów, planistów, inżynierów, projektantów sieci, architektów krajobrazu, archeologów czy osoby pracujące w sektorze energetycznym.

Co potrafi ZWGeo?

Śmiało można powiedzieć, że trudno znaleźć drugi, tak uniwersalny i znajdujący powszechne zastosowanie program do pracy na mapach jak ZWGeo. Premierowa wersja 2024 posiada moduł ZWGis, który nie tylko pozwala na pobranie rzędnych z GUGiK, ale również wyświetla WMSy, transformuje współrzednę, importuje i eksportuje SHP, tworzy bazy danych, podpina bazy danych do obiektów. Nakładka wyposażona jest także w funkcje importu i eksportu GML oraz importu WFS.

Dzięki ZWGeo możliwe jest wstawianie punktów i ich opisywanie, a także interpolacja, import oraz eksport punktów i Praca w Aktywnej Tabeli Punktów. Nakładka usprawnia pracę na obiektach liniowych, czyli pozwala na opisywanie sieci, rysowanie ciągu linii po punktach, eksportowanie współrzędnych wierzchołków i zestawianie współrzędnych wierzchołków polilinii.

Program pozwala pracować na podkładkach, posiada rozszerzone narzędzia kreślarskie (m.in. domiar prostokątny, miara czołowa, siatka krzyży etc.), wizualizację mapy.

Bez wątpienia jest to program, który ma szansę stać się niezbędnikiem każdego planisty, inżyniera i geodety, chcącego sprawnie i szybko realizować projekty.

Prezentacja możliwości ZWGeo została przedstawiona tutaj: ZWGeo w migawce

Program wdrożeniowy dla zainteresowanych

Wiemy, jak ważne jest wsparcie posprzedażowe, pomoc we wdrożeniu w funkcjonalności programu oraz bieżący kontakt ze specjalistą znającym od podszewki wszystkie funkcjonalności. Dlatego dla zainteresowanych osób firma Usługi Informatyczne Szansa przygotowała program wdrożeniowy, w trakcie którego można przez 30 dni bezpłatnie testować ZWGeo. Dodatkowo opracowane zostało webinarium online przedstawiające funkcjonalności nakładki, podobnie jak szkolenie z podstaw obsługi ZWCAD. Dla wszystkich klientów zapewniona jest bezterminowa pomoc techniczna świadczona telefonicznie i mailowo, a także do dyspozycji pozostaje Product Manager produktu pod numerem telefonu 785 192 430.

Jeśli chcesz kupić ZWGeo, skorzystaj z naszej promocji. W sklepie https://programycad.net/pl/p/ZWGeo-2024/386 wpisz kod rabatowy OS2023$5%MK. Uprawnia on do 5% zniżki na zakup ZWCAD Pro i ZWGeo 2024.

Więcej na temat funkcjonalności przeczytasz tutaj: ZWGeo.


Artykuł partnera

cadzwcadZWGeo
Udostępnij:
ZWGeo – narzędzie jakiego potrzebujesz
Napisane przez
Poradnik Inżyniera
Co myślisz o tym artykule?
1 reakcja
love
1
like
0
so-so
0
weakly
0
0 komentarzy
Najnowsze komentarze
  • Najnowsze komentarze
  • Najlepsze komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Prawa zastrzeżone Pi Corp sp. z o.o. copyright 2020-2022