Zestaw narzędzi ZwCAD - poznaj kluczowe narzędzia CAD

Programy CAD — postaw na oprogramowanie, które ułatwi codzienne projektowanie

Jesteś projektantem? Twoja praca skupia się na tworzeniu projektów, tych mniej i bardziej szczegółowych? Koniecznie poznaj oprogramowanie ZWCAD — najlepszego pomocnika wielu architektów, mechaników wnętrz i geodetów z różnych firm. Sprawdź, co oznacza projektowanie wspomagane komputerowo i tworzenie wizualizacji przenieś na wyższy poziom.

Postaw na profesjonalny program CAD, który ułatwi Twoją codzienną pracę. To nowatorska możliwość tworzenia.

Oprogramowanie CAD

Oprogramowanie CAD (Computer Aided Design) służy do projektowania wspomaganego komputerowo. Umożliwia rysowanie szczegółowych modeli i sprawdzanie ich w przestrzeni wirtualnej, jeszcze zanim pójdzie do realizacji. Z programem CAD można wykonać dowolny produkt w 3D, a później obejrzeć go z wszystkich stron. Pozwala na tworzenie nawet najbardziej skomplikowanych kalkulacji.

Z programów CAD korzysta wielu profesjonalnych architektów i inżynierów. Wykorzystuje się je w różnych branżach, gdzie bardzo istotne są szczegóły i precyzja. Programy CAD usprawniają codzienną pracę i pozwalają zmniejszyć ryzyko popełnienia błędów w trakcie prac produkcyjnych. Oprogramowania CAD dedykowane są użytkownikom komercyjnym i profesjonalistom. Wykorzystywane są w branży inżynieryjnej i naukowej.

Projektowanie wspomagane komputerowo

Program CAD ułatwia projektowanie, a także proces produkcji i moment wprowadzenia nowego produktu do obiegu. Umożliwia tworzenie skomplikowanych modułów w sposób bardziej ekonomiczny. Oprócz tego, że polepsza precyzję podczas tworzenia projektu i minimalizuje ryzyko powstawania błędów, to redukuje koszty produkcji. Z dobrym narzędziem CAD unikniesz kosztownych pomyłek i zminimalizujesz pojawiające się odpady produkcyjne.

Przetestuj ZWCAD, który jest świetną alternatywą dla słynnego programu AutoCAD. To innowacyjne narzędzie, w które warto zainwestować.

ZWCAD — dlaczego warto?

ZWCAD nadaje się do pracy wykwalifikowanych projektantów i specjalistów, jak i osób początkujących, które dopiero rozpoczynają etap z projektowaniem komputerowym. Dla osób, które teraz wkraczają w świat projektowania, przygotowaliśmy bazę wiedzy oraz podręcznik, który jasno określa sposób, w jaki zabrać się za pracę, stworzyć nowy projekt i złożone modele lub też zmodyfikować je. Dzięki prostemu w obsłudze panelowi obsługi, każda osoba powinna w ekspresowym tempie nauczyć się, chociaż standardowych funkcji tego oprogramowania.

Dużym plusem aplikacji ZWCAD jest to, że dostępny jest on z bezterminową licencją, którą można dobrowolnie odświeżać, gdy tylko pojawia się najnowsza wersja oprogramowania.

zwcad

Plusy oprogramowania ZWCAD:

 • intuicyjny panel użytkownika,
 • pomoc techniczna,
 • wieczysta licencja,
 • możliwość pracy na modelach 2D i 3D,
 • kompatybilność z popularnymi formatami DWG i DXF,
 • możliwość przeprowadzenia symulacji.

Aktualizacja programu ZWCAD — nowe usprawnienia

Śledzimy zmiany, zachodzące w całej branży, dopasowując rozszerzenia softu do oczekiwań naszych użytkowników. Z tego powodu ZWCAD każdego roku jest aktualizowany. Za każdym razem w nowej wersji dostępne są długo wyczekiwane kolejne rozszerzenia i usprawnienia, które dają nowe możliwości. To nowe funkcje, które dopasowane są do aktualnych technik wytwarzania.

W obecnej wersji ZWCAD 2024 znajduje się wiele przydatnych funkcji. Sprawdź kilka z nich!

Flexiblock — bloki parametryczne

To bloki zbliżone do tych dynamicznych, które można znać z programu AutoCAD. Dzięki nim można w ekspresowym tempie zmienić kształt za pomocą akcji i odpowiednich ustawień. Dzięki tej funkcji praca jest bardziej komfortowa i sprawniejsza.

Chmura punktów

To komplet punktów w 3D, które są dodatkiem do tworzenia projektów 2D. To nowoczesna metoda tworzenia projektów, która pozwala na skanowanie laserowe. Chmura punktów często wykorzystywana jest w takich branżach jak: geodezja, architektura czy inżynieria.

Import plików BIM

Ta nowa funkcja pozwala na odczytywanie dokumentu z danymi BIM. Umożliwia dostęp do szczegółowych informacji, które zawarte są w każdym modelu.

Nakładki branżowe w programie CAD

W oprogramowaniach CAD najważniejsze jest to, aby usprawniały czas pracy projektanta. Z tego względu narzędzie CAD/CAM musi być jak najlepiej dostosowane do sposobu działania i oczekiwań konkretnej firmy. Powinien mieć wbudowane funkcje, które wspierają projektowanie w jego branży.

ZWCAD wychodzi naprzeciw takim Klientom i wprowadził specjalne nakładki branżowe, które doskonale dopełniają standardową wersję programu CAD.

Nasze przykładowe autorskie aplikacje, które ułatwiają pracę:

 • ZWMetric – dodatek usprawniający przygotowanie danych przedmiarowych,
 • ZWGis – darmowa aplikacja do wczytywania pllików SHP i mapy z serwera Open Street Map,
 • ZWCAD Traffic – program umożliwiający wstawianie symboli znaków drogowych oznakowania dróg i ulic.

Wypróbuj program ZWCAD za darmo!

Zastanawiasz się, czy narzędzie ZWCAD spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Przetestuj go za gratis i to przez 30 dni! Pobierz wersję próbną, która nie ogranicza żadnych funkcji, porównując ją do programu z licencją wieczystą. Przetestuj ZWCAD na swoim komputerze i projektuj bez ograniczeń!

Pobierz oprogramowanie CAD w wersji testowej i poznaj jego tajniki.


Artykuł partnera

cadzwcadzwgis
Udostępnij:
Programy CAD — postaw na oprogramowanie, które ułatwi codzienne projektowanie
Napisane przez
Poradnik Inżyniera
Co myślisz o tym artykule?
0 reakcji
love
0
like
0
so-so
0
weakly
0
0 komentarzy
Najnowsze komentarze
 • Najnowsze komentarze
 • Najlepsze komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Prawa zastrzeżone Pi Corp sp. z o.o. copyright 2020-2022