3 systemy CRM warte uwagi - poznaj je!
systemy CRM, laptop na biurku, biuro, cmr

3 systemy CRM warte uwagi – poznaj je!

W świecie biznesu trzeba stale trzymać rękę na pulsie, żeby móc skutecznie konkurować z innymi markami i pozyskując regularnie nowych klientów. W ogromnym stopniu ułatwiają to nowoczesne rozwiązania, takie jak CRM (Customer Relationship Mahagement). To bardzo intuicyjne narzędzia pozwalające na zarządzanie relacjami z aktualnymi i potencjalnymi klientami. Wybór różnych systemów CRM jest duży, dlatego w tym artykule chcemy zaproponować Ci 3 sprawdzone rozwiązania – HubSpot, Pipedrive i Livespace.

System CRM – dlaczego jest tak ważny?

W każdym przedsiębiorstwie dobre relacje z klientami powinny być priorytetem. Wymiernie pomaga w tym system CRM, który archiwizuje i porządkuje doświadczenie firmy. Mówiąc inaczej, gromadzi historie działań firmy, dając pełen obraz kontaktów i transakcji. Pozwala to na wielokierunkowe analizy, ułatwiające trafne strategie. Dzięki temu podejście do klienta jest zupełnie inne – zdecydowanie bardziej zindywidualizowane. W efekcie łatwo odtworzyć najdrobniejsze szczegóły poprzednich transakcji, zaskakując tym samym pozytywnie kupującego. Żeby jednak być w pełni zadowolonym z systemu CRM, warto postawić na najlepsze rozwiązanie. Przeanalizowaliśmy to zagadnienie i wybraliśmy 3 niezawodne i zapewniające wiele możliwości CRM-y!

HubSpot – czym się cechuje ten system CRM?

Jednym z nich jest HubSpot, który zapewnia efektywną automatyzację wszelkich procesów mających związek z obsługą potencjalnych klientów. Zapewnia to możliwość bezproblemowego gromadzenia najważniejszych danych. Wszystkie są uporządkowane, możemy więc je analizować, zyskując w ten sposób wiedzę na temat kontaktów z klientami. HubSpot został tak zaprojektowany, aby pomagać każdej firmie, niezależnie od jej wielkości i skali działania. Ważną informacją jest to, że HubSpot został wyposażony w zestaw modułów, co sprawia, że to oprogramowanie dedykowane zwłaszcza dla takich działań, jak automatyzacja marketingu, sprzedaż, obsługa klienta, obsługa CMS (System Zarządzania Treścią), operacje i handel. 

Pipedrive – nieoceniona pomoc w rozwoju

Każda firma potrzebuje do rozwoju właściwych narzędzi, zwłaszcza po to, by przeskalować własną działalność. Liczy się jakościowe, łatwo dostępne oprogramowanie, które jest jednocześnie szybkie do opanowania. Do takich wniosków doszli twórcy systemu Pipedrive, czego efektem niezwykle intuicyjny system CRM dedykowany szczególnych małym przedsiębiorstwom. I tak od ponad dziecięciu lat! Przez ten czas narzędzie jest stale ulepszane i dostosowywane do wymagań rynku. Pipedrive efektywnie centralizuje kluczowe dane, pomagając zwizualizować cały proces sprzedaży, zyskując więcej szans na udaną sprzedaż. 

Livespace – od razu łatwiej!

Livespace podobnie, jak poprzednio opisane systemy CRM, zapewnia prostotę obsługi i pełną intuicyjność, dzięki czemu zarządzanie procesem nie sprawia żadnych problemów. Wynika to głównie z tego, że system zawiera gotowe procesy sprzedażowe, które ułatwiają najważniejsze procesy – zarządzanie lejkiem sprzedażowym, komunikację z klientami oraz kontrolę pracy zespołu sprzedażowego. To wszystko sprawia, że mając do dyspozycji Livespace, znacząco ułatwiamy sobie procesy sprzedażowe. Staje się to proste dla każdego, nawet dla osób bez specjalistycznej wiedzy.  

Pamiętajmy, że wybór odpowiedniego systemu CRM uzależniony jest od jego potencjału, ale też od potrzeb firmy, od tego zwłaszcza, jakie dane i procesy dominują w danej organizacji. Przed wyborem systemu CRM trzeba się temu przyjrzeć. Niemniej, każde z opisanych tu rozwiązań zasługuje na Twoją uwagę. 


Artykuł sponsorowany


systemy CRM
Udostępnij:
3 systemy CRM warte uwagi – poznaj je!
Napisane przez
Poradnik Inżyniera
Co myślisz o tym artykule?
0 reakcji
love
0
like
0
so-so
0
weakly
0
0 komentarzy
Najnowsze komentarze
  • Najnowsze komentarze
  • Najlepsze komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Prawa zastrzeżone Pi Corp sp. z o.o. copyright 2020-2022