Odkryj potęgę kreatywności z iPadem Pro: najnowsze funkcje i możliwości
ipad pro

Odkryj potęgę kreatywności z iPadem Pro: najnowsze funkcje i możliwości

Apple tworzy każdą generację iPadów tak, aby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego najnowszy  iPad Pro to sprzęt, który w innowacyjny sposób łączy w sobie wszystkie zalety urządzenia mobilnego z podzespołami mającymi możliwości komputerów stacjonarnych. Stanowi dzięki temu doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują wydajnego, przenośnego urządzenia do kreatywnej pracy oraz rozrywki. 

A jakie nowości otrzymał Apple iPad w najnowszej odsłonie? 

Nowa generacja iPad Pro to praktyczne nowości

Najnowszy Apple iPad wyposażono w bardzo mocne  podzespoły – w tym niezwykle wydajny procesor M2. Przekłada się to na jeszcze lepszy niż dotąd multitasking. Możesz korzystać z kilku aplikacji jednocześnie mając pewność, że wszystkie będą działać optymalnie i płynnie. A w celu podniesienia komfortu użytkowania wprowadzono wygodną funkcję Split View.

Jedną z ułatwiających życie innowacji jest możliwość przeciągania treści z jednej aplikacji do drugiej. Kolejną – możliwość układania okien i ustalania ich rozmiaru na życzenie. Pozwala to zorganizować wszystko tak, jak jest Ci to najbardziej wygodne!

Zaś aby komfort był jeszcze większy, iPad Apple pozwala na dostęp do plików zarówno lokalnie, czyli na urządzeniu, jak również w chmurze. Dzięki temu nie musisz mieć na nim wszystkich plików – potrzebne ściągasz z chmury w razie potrzeby. Urządzenia mają minimum 128 GB pamięci. Możesz wybrać wersję z taką jej ilością, która jest Ci najbardziej potrzebna – maksymalnie może być to nawet 1 TB.

Kolejna warta uwagi nowość to możliwość utworzenia w przeglądarce Safari oddzielnych profilów. Dzięki temu jeden iPad Pro może posłużyć kilku osobom i ma się pewność, że nie będą one sobie przeszkadzać lub też jedna osoba stworzyć dwa osobne profile, np. do pracy i rozrywki. A jeśli słuchasz muzyki lub oglądasz wideo, adaptacyjna funkcja Adaptive Audio zadba o to, aby dźwięk stał na najwyższym poziomie! Zyskujesz dzięki temu wyższy komfort zarówno podczas pracy, jak i w trakcie odpoczynku.

Apple Pencil pozwala Ci na rysowanie, tworzenie odręcznych notatek oraz wprowadzenie oznaczeń. Funkcja rozpoznawania kształtów sprawia, że wszystkie figury, linie czy okręgi będą idealne. To świetna pomoc w tworzeniu obiektów 3D, które możesz od razu wizualizować w technologii AR. Odręczne pismo daje Ci również możliwość składania podpisów na dokumentach.

Tu warto dodać, że nowy iPad w wersji Pro korzysta z najświeższej wersji systemu iOS. Masz dostęp do wszystkich możliwości dawanych przez ten najbardziej zaawansowany system operacyjny na świecie.

 iPad Apple to nieograniczona kreatywność!

Tylko od Ciebie zależy, do czego posłuży Ci iPad Pro. W iDream przygotowaliśmy dla Ciebie wszystkie dostępne warianty pamięci oraz kolorystyczne. Możesz wybrać nie tylko taki, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, ale również ma estetykę, jaka najlepiej Ci się podoba, co jeszcze bardziej podniesie komfort użytkowania urządzenia. 

Wszystkie proponujemy w bardzo atrakcyjnych, przystępnych cenach. Przekonaj się o tym – już dzisiaj zajrzyj na https://idream.pl/ipad/ipad-pro.html


Artykuł sponsorowany


ipad pro
Udostępnij:
Odkryj potęgę kreatywności z iPadem Pro: najnowsze funkcje i możliwości
Napisane przez
Poradnik Inżyniera
Co myślisz o tym artykule?
0 reakcji
love
0
like
0
so-so
0
weakly
0
0 komentarzy
Najnowsze komentarze
  • Najnowsze komentarze
  • Najlepsze komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Prawa zastrzeżone Pi Corp sp. z o.o. copyright 2020-2022