Microsoft Office 365 – czy warto?
Microsoft Office 365

Microsoft Office 365 – czy warto?

Microsoft Office 365 – czyli usługi i programy komputerowe dostępne z serwerów Microsoft – nie są niczym nowym. Test beta pakietu 365 miał miejsce już w październiku 2010 roku. Mimo to nadal wiele osób zastanawia się nad tym, czy warto decydować się na to rozwiązanie kosztem pobierania na komputer konkretnych programów do pracy biurowej. Czy zatem kupno Office 365 jest dobrym rozwiązaniem?

Programy komputerowe z Microsoft Office 365 – zalety

Oprogramowania komputerowe firmy Microsoft w codziennej pracy wykorzystujemy niemalże wszyscy – zarówno w zespołach firmowych, jak i w pracy indywidualnej. W końcu kto z nas nie miał nigdy do czynienia z takimi oprogramowaniami jak Word, Excel, PowerPoint czy popularny zwłaszcza od czasu pandemii koronawirusa Teams?

Co zatem oferuje Office 365? Licencja dożywotnia ma wiele zalet, wśród których należy wyróżnić między innymi:

  • pojemną chmurę do przechowywania dokumentów – dzięki temu nie musisz zapełniać miejsca na dysku swojego komputera dokumentami tekstowymi, prezentacjami czy arkuszami Excel. Co więcej, oprogramowania komputerowe mogą być używane z poziomu przeglądarki internetowej, co jeszcze bardziej oszczędza miejsce na dysku. Tę możliwość docenią przede wszystkim osoby, które dysponują komputerami ze stosunkowo niewielką pamięcią (lub te, których komputery są w dużej mierze zapełnione), ale rozwiązanie to jest komfortowe także w firmach;
  • wygodne udostępnianie dokumentów – no właśnie, chmura umożliwia wygodny dostęp do dokumentów wszystkim członkom zespołu. Nie trzeba już kopiować plików, zapisywać ich na pendrive’ach czy wysyłać jako załączniki w mailach… Wszystko staje się prostsze;
  • korzyści finansowe – należy zwrócić uwagę także na aspekt finansowy. Standardowa licencja na poszczególne programy Microsoft jest kosztowna. Oprogramowania komputerowe Office 365 można natomiast zakupić w różnych pakietach, na mocy których licencję można przyznać kilku, a nawet kilkunastu osobom. I znów – to rozwiązanie docenią zarówno użytkownicy indywidualni, jak i przedsiębiorcy.

Office 365 to nie tylko podstawowe oprogramowania komputerowe

Warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy. Mówiąc o programach Microsoft, najczęściej myślimy o Wordzie, Excelu czy PowerPoint. Jednak warto poznać także inne możliwości Office 365! Klucz aktywacyjny upoważnia do możliwości skorzystania z takich programów jak Teams (do współpracy z myślą o pracy hybrydowej), Yammer (będący swego rodzaju siecią społecznościową w obrębie firmy) czy OneNote (wirtualny notatnik).

Chcesz kupić Office 365 – licencja dożywotnia? Wybierz sklep z oprogramowaniami Teamnet-Software.pl

Jeżeli chcesz kupić Office 365 na licencji dożywotniej, zapoznaj się z ofertą Teamnet-Software.pl. Jest to sklep z oprogramowaniami, który oferuje klucze z licencjami w różnych pakietach: zarówno profesjonalnym, jak i przeznaczonym dla ucznia czy studenta. Wszystkie dostępne klucze do Microsoft Office 365 znajdziesz na stronie https://teamnet-software.pl/klucze-office-365/.


Artykuł sponsorowany


Udostępnij:
Microsoft Office 365 – czy warto?
Napisane przez
Poradnik Inżyniera
Co myślisz o tym artykule?
0 reakcji
love
0
like
0
so-so
0
weakly
0
0 komentarzy
Najnowsze komentarze
  • Najnowsze komentarze
  • Najlepsze komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Prawa zastrzeżone Pi Corp sp. z o.o. copyright 2020-2022