Do czego wykorzystuje się palety wystawowe?
palety na stosie

Palety wystawowe – jak wykorzystać

Odpowiedni marketing to najlepsza dźwignia handlu. W perspektywie e-commerce reklamę usług czy produktów możemy wypromować w sieci opierając się na działaniach algorytmów wyszukiwarki czy angażując się w promocję za pośrednictwem SM. Zupełnie inaczej wygląda to w przypadku sklepów stacjonarnych, gdzie potencjalnych klientów do zakupu skłonić może przede wszystkim odpowiednia ekspozycja towaru w widocznym miejscu salonu czy na sklepowej witrynie. To zadanie ułatwiają nam palety wystawowe. Do czego wykorzystuje się palety wystawowe? Stosuje się głównie w reklamie oraz właśnie w ekspozycji towarów. Konstrukcja zbudowana z takich palet, posiadająca odpowiednią nośność, możem pomóc nam w stworzeniu wyjątkowej wystawy produktów z nowej kolekcji lub będących aktualnie w atrakcyjnej promocji. Plusy to z pewnością łatwość budowy piętrowych stelaży, które mogą wytrzymać spore obciążenie, np. gdy zamierzamy wyeksponować sprzęt RTV czy AGD. W sklepie internetowym Kampol-Logistyka znajdą Państwo bogatą ofertę ćwierć- i półpalet drewnianych z wysokiej jakości surowca.

  • Jak możemy wykorzystać palety wystawowe
  • Paleta ekspozycyjna w reklamie lub na wystawie sklepowej
  • Palety wystawowe w ofercie sklepu internetowego Kampo-Logistyka

Jak możemy wykorzystać palety wystawowe

Ćwierćpalety i półpalety drewniane wykorzystuje się przede wszystkim w pracy magazynów, do transportu hurtowego, a także przy transportowaniu ciężkich materiałów na krótkie dystanse przy pomocy wózka widłowego czy paleciaka. Palety wystawowe stanowią też idealny stelaż do ekspozycji towarów na witrynach sklepowych czy w alejkach supermarketów i dyskontów. Zarazem coraz większe znaczenie zyskują nowoczesne aranżacje wnętrz z wykorzystaniem palet wystawowych, gdy z owych palet tworzy się m.in. stoły czy industrialne meble ogrodowe.

Paleta ekspozycyjna w reklamie lub na wystawie sklepowej

Do czego wykorzystuje się palety wystawowe w handlu? Rzecz jasna najczęściej palety typu wystawowego, zgodnie z nazwą, pomagają stworzyć konstrukcje pod ekspozycje towarów na sklepowych witrynach. Dzięki wysokiej nośności możemy na nich stabilnie umiejscowić nawet ciężki sprzęt AGD czy RTV. W ten sam sposób możemy pokusić się o zbudowanie intrygującej klientów instalacji reklamowej.

Palety wystawowe w ofercie sklepu internetowego Kampo-Logistyka

Kampo-Logistyka (sklep.kampol-logistyka.pl) to doświadczony, obecny od wielu lat na rynku, dostawca palet nowych i używanych, drewnianych skrzyń, opakowań plastikowych, elementów drewnianych do domu i ogrodu, jak również wyposażenia magazynów. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości ćwierć- i półpalety z najlepszych surowców, które wykorzystać można zarówno do budowy ekspozycji, jak i tworząc niekonwencjonalne aranżacje do ogrodu, na balkon i taras.


Artykuł partnera

paletapaleta wystawowa
Udostępnij:
Palety wystawowe – jak wykorzystać
Napisane przez
Poradnik Inżyniera
Co myślisz o tym artykule?
1 reakcja
love
1
like
0
so-so
0
weakly
0
0 komentarzy
Najnowsze komentarze
  • Najnowsze komentarze
  • Najlepsze komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Prawa zastrzeżone Pi Corp sp. z o.o. copyright 2020-2022