Oprogramowanie dla firm – Microsoft Windows i licencje MOLP
licencje MOLP

Oprogramowanie dla firm – Microsoft Windows i licencje MOLP

Jest skuteczny sposób, by zoptymalizować koszty firmowe na zakup niezbędnych licencji na oprogramowanie Microsoft. Dla wielu przedsiębiorców są to podstawowe narzędzia pracy. Microsoft ma w swojej ofercie produkty z licencją przeznaczoną dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Dzięki specjalnej licencji grupowej Open, którą powszechnie określa się jako MOLP, także małe i średnie firmy oraz instytucje publiczne mogą kupić wybrane oprogramowanie w przystępnej cenie. Dzięki licencji MOLP pakiet Office można zainstalować na kilku różnych urządzeniach. Okres trwania umowy wynosi rok.

Microsoft Windows i licencje MOLP – współpraca z Euvic

Firma Euvic doradza swoim klientom od ponad 10 lat, jak to zrobić. Jej eksperci biorą udział w programach licencjonowania grupowego Microsoft. W jej ofercie są licencje na wszystkie produkty, m.in. na bazie pakietów Microsoft Open License Pack (MOLP) i Open Value.

Euvic posiada status autoryzowanego partnera w programie Microsoft Licensing Solutions oraz różnorodne portfolio przedsiębiorców, którzy zdecydowali się współpracę z firmą w tym zakresie. Są to m.in. organizacje publiczne, międzynarodowe przedsiębiorstwa czy organizacje akademickie.

W pakiecie jest pełna obsługa specjalistów, którzy mają certyfikację w programie Microsoft Licensing Solutions Partner, a także szereg innych cennych umiejętności dot. rozwiązań Microsoft. Eksperci Euvic pomogą wybrać najlepsze opcje dla oprogramowania Microsoft, z którego Twoja firma korzysta, usprawnia też zarządzanie licencjami, by firma miała pewność, że zostanie zachowana zgodność z warunkami licencji.

Trzy programy Microsoft pozwalające na skorzystanie z licencji MOLP:

  • Open Value – dedykowany firmom, które są zainteresowane licencję wieczystą. Opłatę za oprogramowanie można spłacać w ratach. Jest opcja, by podpisać umowę na trzy lata i skorzystać z dwóch wariantów – dla firm, w których jest co najmniej 5 stanowisk komputerowych. Drugi program jest skierowany do firm, które potrzebują możliwości zakupu licencji w dowolnej ilości, co najmniej 5.
  • Open Value Subscription – firma wykupuje czasowy dostęp do licencji. Warunkiem jest posiadanie minimum 5 stanowisk komputerowych i zakupienie co najmniej jednego produktu instalowanego na wszystkich urządzeniach.
  • Open License – najprostsza forma licencji grupowej, dla firm komercyjnych, instytucji edukacyjnych i administracji publicznych.

Więcej na temat licencji i oprogramowania od grupy Microsoft dla firm znajdziesz tutaj: https://www.euvic.com/pl/licencje-i-oprogramowanie/.

Udostępnij:
Oprogramowanie dla firm – Microsoft Windows i licencje MOLP
Napisane przez
Poradnik Inżyniera
Co myślisz o tym artykule?
1 reakcja
love
1
like
0
so-so
0
weakly
0
0 komentarzy
Najnowsze komentarze
  • Najnowsze komentarze
  • Najlepsze komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Prawa zastrzeżone Pi Corp sp. z o.o. copyright 2020-2022