.NET Developer – tak wiele może zależeć od Ciebie
.NET Developer

.NET Developer – tak wiele może zależeć od Ciebie

.NET Developer jest inżynierem-programistą, który tworzy aplikacje przy użyciu platformy .NET i korzysta z technologii firmy Microsoft. Platforma ta przeznaczona jest do tworzenia aplikacji internetowych, aplikacji desktopowych i aplikacji mobilnych.

Zadaniem w codziennej pracy .NET Developera jest tworzenie rozwiązań programistycznych odpowiadających na zapotrzebowania komercyjne. .NET Developer wykorzystuje w praktyce znajomość języka programowania C#, tajemnic nie ma przed nim również Visual Basic.

Głównym zadaniem .NET Developera i umiejętnością, bez której nie mógłby wykonywać swojej funkcji, jest zbudowanie od podstaw całej aplikacji, wykorzystując programowanie obiektowe. Taki specjalista musi zatem być świadomy istnienia różnorakich czynników, które są kluczowe podczas budowania aplikacji i pozwalają tworzyć ją w taki sposób, by efekt końcowy był zadowalający przede wszystkim dla docelowego użytkownika. .NET Developer jednak zajmuje się nie tylko wytwarzaniem oprogramowania, ale również sprawuje pieczę nad jego wydajnością, dba o bezpieczeństwo i przeprowadza testy.

Pracuj jako .NET Developer w Edge1S

Ważną częścią pracy .NET Developera jest współdziałanie ze specjalistami z innych dziedzin, jak programowanie czy analiza jakości dostarczanego klientom oprogramowania. Musi być także przygotowany na uwagi od projektantów graficznej warstwy aplikacji.

Liczne projekty, zróżnicowani branżowo klienci i stały rozwój – brzmi jak opis Twojej wymarzonej pracy? Jeżeli zastanawiasz się, czy kariera .NET Developera jest dla Ciebie, rozważ aplikowanie do Edge1S i przekonaj się, że jest to interesująca i pełna wyzwań droga zawodowa. Warto wiedzieć, że aby zostać .NET Developerem wymagane są konkretne, udokumentowane umiejętności, a niekoniecznie studia kierunkowe.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na https://edge1s.com/pl/kariera/net-developer-w-edge1s/ i zapoznaj się z treścią oferty, a być może już wkrótce rozpoczniesz niezapomnianą przygodę na lata.

Udostępnij:
.NET Developer – tak wiele może zależeć od Ciebie
Napisane przez
Poradnik Inżyniera
Co myślisz o tym artykule?
0 reakcji
love
0
like
0
so-so
0
weakly
0
0 komentarzy
Najnowsze komentarze
  • Najnowsze komentarze
  • Najlepsze komentarze
Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Prawa zastrzeżone Pi Corp sp. z o.o. copyright 2020-2022